Reklama

Designed by:

JAK ZAPAKOWAĆ PREZENT NA WALENTYNKI

Chcesz podarować bliskiej osobie drobny upominek na Walentynki, ale zastanawiasz się jak go zapakować, by wyglądał ładnie i oryginalnie. Mam pewną propozycję - zrób mały koszyczek w kształcie serca i do niego włóż prezent.

By zrobić koszyczek potrzebujesz:
 • dwie kartki papieru w dwóch różnych kolorach
 • szablon do wycięcia połówki koszyczka
 • nożyczki
 • klej do papieru
 • dziurkacz
 • wstążeczkę do przewiązania koszyczka

 • Wydrukuj szablon. Ze zgiętych na pół dwóch kartek papieru wytnij dwie połówki koszyczka. Zegnij na pół oba kawałki i zacznij je przeplatać tak, by powstał koszyczek (paseczek różowy wsuwamy w środek niebieskiego, dalej niebieski w środek różowego i znów różowy w środek niebieskiego; w następnym "rzędzie" przeplatamy na odwrót). Przygotuj pasek papieru o wymiarach 15 x 2 cm - będzie "rączką" koszyczka. Dziurkaczem zrób otwory do przewiązania wstążką, doklej "rączkę". Włóż prezencik do koszyczka, zawiąż wstążeczkę i gotowe.

  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zapakowac_prezent_na_walentynki.shtml">JAK ZAPAKOWAĆ PREZENT NA WALENTYNKI</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zapakowac_prezent_na_walentynki.shtml]JAK ZAPAKOWAĆ PREZENT NA WALENTYNKI[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców