Reklama

Designed by:

DZIEWCZĘCY WISIOREK W 5 MINUT

Błyskawicznie, bo w pięć minut zrobisz z koralika zabawny dziewczęcy wisiorek. To kolejna propozycja pod hasłem "mam mało czasu, a dużo pomysłów" ;-)Do zrobienia wisiorka będą Ci potrzebne:
 • szpilka z oczkiem albo srebrny (lub posrebrzany) drut z którego ją wykonasz,
 • duży koralik na wisiorek i
 • mały szklany paciorek
 • Będziesz też potrzebować narzędzia:
 • szczypce okrągłe i
 • szczypce tnące.
 • Na szpilkę z oczkiem nawlekamy kolejno duży koralik i mały szklany paciorek. Za paciorkiem przy pomocy szczypiec okrągłych formujemy oczko i owijamy wokół niego pozostały drut (2-3 okrążenia). Resztę drutu odcinamy a końcówkę mocno dociskamy do wisiorka.

  Teraz pozostaje już tylko nawlec gotowy wisiorek na rzemyk, sznurek lub łańcuszek i już można robić kolejny wisiorek ;-)


  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zrobic_dziewczecy_wisiorek_w_5_minut.shtml">DZIEWCZĘCY WISIOREK W 5 MINUT</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zrobic_dziewczecy_wisiorek_w_5_minut.shtml]DZIEWCZĘCY WISIOREK W 5 MINUT[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców