Reklama

Designed by:

JAK ZROBIĆ FRYWOLITKOWE KOLCZYKI NA KÓŁECZKU

Lubicie frywolitki? Ja lubię. Lubię też kolczyki. A kolczyki frywolitkowe zwłaszcza fioletowe lubię przeogromnie :-)

Aby wykonać te frywolitkowe kolczyki na kółku potrzebujesz:
 • czółenko do frywolitek,
 • kordonek,
 • kółeczka z zawieszką o średnicy 2,5 cm,
 • schemat wykonania kolczyków,
 • bigle.
 • Wiązanie supełków frywolitkowych na kółeczku nie jest trudne. Postępuj, tak jak pokazano na zdjęciach. Pikotki, łezki i łuczki w tym projekcie tworzymy tak, jak w każdej frywolitkowej robótce. Schemat pokazuje połowę kolczyka - druga połowa, to jego lustrzane odbicie.

  Pracę nad kolczykiem rozpoczynamy od wykonania na kółeczku 7 supełków, dalej pikotka, 7 supełków i pierwsza łezka. Dalej kolejne supełki na kółeczku i kolejne łezki, aż całe kółko obędzie nimi zakryte tak, jak pokazano na schemacie. Kolejny etap to łuczki, które "pozamykają" nam przestrzenie pomiędzy łezkami. Gotową robótkę zakańczamy, chowamy końce kordonka. Zaginamy wewnętrzną zawieszkę w kółeczku. Doczepiamy frywolitkową ozdobę do bigla, dorabiamy drugi kolczyk i gotowe :-)

  Zobacz też wzór na małe koczyki frywolitkowe oraz krótki kurs koronki frywolitkowej

  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zrobic_frywolitkowe_kolczyki_na_kolku.shtml">JAK ZROBIĆ FRYWOLITKOWE KOLCZYKI NA KÓŁECZKU</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zrobic_frywolitkowe_kolczyki_na_kolku.shtml]JAK ZROBIĆ FRYWOLITKOWE KOLCZYKI NA KÓŁECZKU[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców