Reklama

Designed by:

JAK ZROBIĆ ZAWIESZKĘ DO KOMÓRKI Z KORALIKAMI

Jeśli zaczynasz swoją przygodę z własnoręcznym robieniem biżuterii, lub jeśli szukasz inspiracji i masz ochotę na wykonanie jakiejś małej ozdoby, zobacz tę zawieszkę do komórki. Jej wykonanie nie zajmie Ci nawet 5 minut. Wypróbuj różne kombinacje koralików i stwórz niepowtarzalną błyskotkę ;-)Te materiały i narzędzia będą Ci potrzebne:
 • zawieszka do komórki,
 • 10 cm linki do biżuterii,
 • 2 kuleczki zaciskowe,
 • koraliki wedle uznania oraz
 • szczypce płaskie "bociany".
 • Przełóż linkę do biżuterii przez oczko w zawieszce. Oba końce linki wsuń w kuleczkę zaciskową i zaciśnij ją szczypcami płaskimi. Nawlecz koraliki. Tuż za koralikami nawlecz, a potem zaciśnij drugą kuleczkę zaciskową. Teraz zamocuj zawieszkę do komórki i gotowe :-)

  Opracowała Ola  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zrobic_zawieszke_do_komorki.shtml">JAK ZROBIĆ ZAWIESZKĘ DO KOMÓRKI Z KORALIKAMI</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zrobic_zawieszke_do_komorki.shtml]JAK ZROBIĆ ZAWIESZKĘ DO KOMÓRKI Z KORALIKAMI[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców