Reklama

Designed by:

KARTKA Z OBRAZKIEM W OKIENKU

Gdy chcesz powinszować komuś z okazji urodzin, świąt czy ślubu możesz wykonać taką oto kartkę z obrazkiem powieszonym w wyciętym okienku :)

Materiały i narzędzia potrzebne do wykonania kartki:
 • kartka A4,
 • obrazek do powieszenia w okienku,
 • ostry nożyk do cięcia papieru,
 • klej,
 • linijka i ekierka,
 • tępy nożyk do zaznaczenia zagięć,
 • kawałek rafii lub niezbyt grubego sznurka.
 • Kartkę A4 dzielimy na 3 równe części. Linie podziału zaznaczamy tępym nożykiem do papieru, dzięki temu łatwiej będzie zgiąć papier. Kartkę zaginamy jak na zdjęciu. W dwóch częściach kartki wycinamy jednakowej wielkości okienka. Po złożeniu okienka muszą dokładnie się pokrywać.

  Teraz szykujemy obrazek do powieszenia w okienkach. Musi być mniejszy od okienka. Potrzebny będzie obrazek i drugi kawałek papieru takiej samej wielości co obrazek. Pomiędzy oba kawałki wklejamy rafię lub sznurek, zostawiając na tyle długie końce, by dało się je zamocować w kartce.

  Tak przygotowany obrazek ze sznurkiem sklejamy pomiędzy dwiema częściami kartki i dociskamy, by klej porządnie chwycił.

  Oczywiście okienko i obrazek wcale nie muszą być kwadratowe :-) Można zrobić okrągłe, prostokątne czy owalne okienka, albo też wyciąć każdy inny dowolny kształt (serce, pisankę, bałwanka czy kwiatka). Na obrazku możecie umieścić też co tylko Wam przyjdzie do głowy - np zdjęcie osoby, dla której szykujecie kartkę.

  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/kartka_z_obrazkiem_powieszonym_w_okienku.shtml">KARTKA Z OBRAZKIEM W OKIENKU</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/kartka_z_obrazkiem_powieszonym_w_okienku.shtml]KARTKA Z OBRAZKIEM W OKIENKU[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców