Reklama

Designed by:

KLASYCZNE KORONKI SZYDEŁKOWE

I znów kolejna książka z Wydawnictwa RM ukazała się pod naszym patronatem, o czym z radością informujemy :-) "Klasyczne koronki szydełkowe" to coś dla licznych fanów szydełka i domowych koronkowych dekoracji. Czasem wystarczy włożyć nie tak znów wiele wysiłku i pracy, by uzyskać fantastyczny efekt...Z "Klasycznych koronek szydełkowych" nauczysz się tworzenia ciekawych koronek z użyciem tasiemek, poznasz koronki robione techniką filetową, dowiesz się jak w atrakcyjny sposób wykańczać brzegi płóciennych serwetek, bieżników czy abażurów. Dowiesz się też jak robić koronki techniką szydełkowania w okrążeniach oraz jak tworzyć koronki z kwadratowych lub prostokątnych motywów.

W książce znajdziesz ponadto:
 • kilka lekcji szydełkowania dla początkujących,
 • pomysłowe wykorzystanie szydełkowej tasiemki do pisania i rysowania wzorów na materiale,
 • wzory i pomysły na wykończenie brzegów a nawet
 • kilka ekstra wzorów na Boże Narodzenie.
 • Zobacz już dziś kilka stron z książki. Zobacz jak wykonać prostą tasiemkę a następnie wykorzystać ją do tworzenia na materiale wzorów, liter i szlaczków. Zobacz też pomysłowy pokrowiec na chusteczki (nada się też na komórkę) oraz prostą koronkę z tasiemką do wykorzystania przy domowych dekoracjach.

  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/klasyczne_koronki_szydelkowe.shtml">KLASYCZNE KORONKI SZYDEŁKOWE</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/klasyczne_koronki_szydelkowe.shtml]KLASYCZNE KORONKI SZYDEŁKOWE[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców