Reklama

Designed by:

KOMPUTEROWY HAFT NA KOSZULKI

Chcesz wyglądać oryginalnie? Zapewnie wiesz, że istnieje możliwość wyprodukowania koszulki z dowolnym nadrukiem. Niestety, pomysł jest bardzo popularny i oklepany. Znacznie ciekawszym pomysłem jest przygotowanie koszulki czy czapki z komputerowym haftem według własnego projektu.

Komputerowy haft na koszulki wcale nie jest rozwiązaniem zarezerwowanym dla produkcji seryjnej. W internecie można bez problemu znaleźć wiele firm, które wyhaftują nawet pojedyncze sztuki. Zapłacisz tylko za koszulkę, haftowanie oraz za przygotowanie programu do maszyny (a i to nie wszędzie, są firmy, które komputerowy haft na koszulki przygotowują bez pobierania opłaty za przygotowanie programu).

Koszty wyglądają całkiem rozsądnie. Haftowanie (zależnie od wielkości haftu) kosztuje już od kilku złotych, przygotowanie programu od kilkunastu. Oczywiście zazwyczaj bardziej opłaca się zamówienie większej ilości (koszt jednostkowy jest wtedy mniejszy), ale nawet zamawiając jedną sztukę z pewnością nie zbankrutujesz.

A może masz potrzebę jednakowego ubrania np. szkolnej drużyny sportowej, zespołu tanecznego z domu kultury czy pracowników w swojej firmie? Komputerowy haft będzie znacznie trwalszy od stosowanego najczęściej w takich sytuacjach sitodruku, i będzie wyglądać znacznie bardziej profesjonalnie.

Na czym można haftować? Na prawie wszystkim. Na koszulkach, bluzach, czapkach, można również zamówić haftowane naszywki do własnoręcznego przyszycia. Możliwości są bardzo szerokie.

Jak znaleźć firmy oferujące komputerowy haft na koszulki? Najprościej zapytać wszechwiedzącego googla, wpisując do wyszukiwarki zapytanie haft komputerowy lub haft na koszulki

Opracował Tomek


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/komputerowy_haft_na_koszulki.shtml">KOMPUTEROWY HAFT NA KOSZULKI</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/komputerowy_haft_na_koszulki.shtml]KOMPUTEROWY HAFT NA KOSZULKI[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców