Reklama

Designed by:

KOSZULKA NA DZIEŃ MATKI

Koszulka malowana farbami - prezent na Dzień Matki - Praca Mai (25 miesięcy) i jej mamy Dominiki Fabian-Pietrewicz nagrodzone w Konkursie na Dzień Matki.W tym roku z okazji Dnia Mamy dostałam pierwszy prezent wykonany przez małe rączki mojej córeczki ;) Dwa lata temu to właśnie w Dzień Mamy Maja po raz pierwszy uśmiechnęła się do mnie ;) Rok temu Maja potrafiła już sama zrywać kwiatki na łące i dostałam wtedy kilka główek stokrotek ;) W tym roku - koszulka z jej malowidłem ;)

Maja w kwietniu skończyła 2 latka. Od jakiegoś czasu jej wielką pasją jest malowanie i rysowanie. Bawi się tak codziennie! Tak bardzo podobają mi się jej obrazki, że zechciałam jej dzieło nosić dumnie na sobie ;)

Potrzebne:
 • najukochańsza córeczka na świecie
 • koszulka
 • kilka kolorów farbek do tkanin
 • żelazko
 • kochająca mama, która uważa, że koszulka z malowidłem córci, to jej najlepszy ciuch :D

 • Opis: Dziecko rozbieramy jak do rosołu (farbki do tkanin nie chcą się sprać) ;) Dajemy dziecku pędzelek, farbki. Koszulkę najlepiej podwinąć i spiąć klamerkami, aby nie 'wyjechało' poza obszar malowidła. Gdy farbki wyschną, prasujemy malowidło rozgrzanym żelazkiem, aby utrwalić dzieło.

  Zobacz wszystkie nagrodzone i wyróżnione w Konkursie na Dzień Matki.


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/koszulka_na_dzien_matki.shtml">KOSZULKA NA DZIEŃ MATKI</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/koszulka_na_dzien_matki.shtml]KOSZULKA NA DZIEŃ MATKI[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców