Reklama

Designed by:

KREACJE Z FILCU

Filcowanie jest bardzo popularną techniką. Nie należąc do szczególnie skomplikowanych, daje możliwość tworzenia oryginalnych i efektownych rzeczy. Bawiąc się tworzeniem filcowych dekoracji, możemy korzystać zarówno z gotowych arkuszy filcu lub samodzielnie filcować wełnę czesankową na mokro i na sucho.

"Kreacje z filcu" Christl Exelmans to kolejna propozycja Wydawnictwa RM polecana przez Kurę Domową.

W książce opisano oba sposoby filcowania wełny, więc osoby zaczynające dopiero swą przygodę z filcem, z łatwością mogą się tu wszystkiego nauczyć.

Główna jednak część książki zajmują inspirujące projekty przedmiotów z filcu. Są to zarówno dekoracje i dodatki biżuteryjne, przedmioty codziennego użytku oraz zdobienia rzeczy wykonanych z innych tkanin. Wszystkie projekty są dokładnie opisane, a etapy pracy zilustrowane są barwnymi fotografiami. Autorka proponuje przygotowanie bardziej i mniej skomplikowanych rzeczy - kwiatków, filcowych broszek i naszyjnika, pokrowców na książkę lub termofor,toreb, pudełek na drobiazgi, abażurów, a nawet kapciuszków.

Wydawnictwo RM udostępnia darmowy fragment, w którym znajdziecie:
- opis techniki filcowania na mokro,
- filcowy naszyjnik z czerwonych koralików z listkiem,
- zdobienie pufy filcowymi literkami,
- kinkiet z niebieskimi motylami.

Mi szczególnie do gustu przypadł pomarańczowy ocieplacz na dzbanek, który wygląda jak mała dynia oraz bardzo prosty naszyjnik z czerwonych koralików nanizanych na wstążkę.


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/kreacje_z_filcu.shtml">KREACJE Z FILCU</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/kreacje_z_filcu.shtml]KREACJE Z FILCU[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców