Reklama

Designed by:

ŁAPKI DO GARNKÓW WZORY NA BOŻE NARODZENIE

Każda szydełkująca pani domu chętnie podałaby na wigilijny stół smakołyki pomagając sobie przyszykowanymi specjalnie na tę okazję łapkami do garnków. Zobaczcie proste wzory na renifera, gwiazdkę i dwie choinki. Wykorzystajcie resztki włóczek na bożonarodzeniowe drobiazgi :-)

[Rozmiar: 51279 bajtów]


Wzór na renifera oraz wzór na gwiazdkę.

[Rozmiar: 51279 bajtów]

Wzór na "ażurową" choinkę oraz wzór na choinkę klasyczną.

Każdą łapkę do garnków zaczynamy od 34 oczek łańcuszka. Dalej szydełkujemy według wybranego wzoru. Na początku każdego rzędu robimy zawsze jedno dodatkowe oczko łańcuszka. Po zrobieniu całej łapki obrabiamy ją dookoła dwoma rzędami półsłupków w kontrastowym kolorze, nie zapominając jednocześnie o zrobieniu pośrodku pętelki do wieszania z 30 oczek łańcuszka.

Wszystkie bożonarodzeniowe wzory możecie też wykorzystać do haftu krzyżykowego jako drobne elementy dekoracyjne np. na rogi serwetek.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/lapki_do_garnkow_wzory_na_boze_narodzenie.shtml">ŁAPKI DO GARNKÓW WZORY NA BOŻE NARODZENIE</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/lapki_do_garnkow_wzory_na_boze_narodzenie.shtml]ŁAPKI DO GARNKÓW WZORY NA BOŻE NARODZENIE[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców