Reklama

Designed by:

MAKARONOWE OZDOBY I DEKORACJE

Makaronowe ozdoby i dekoracje

Słyszeliście już o bożonarodzeniowych aniołkach z makaronu? Tak? To posłuchajcie jeszcze raz :-) Ale nie tylko o aniołkach, bo makaron może być wspaniałym tworzywem z którego mogą powstać najróżniejsze ozdoby. Pisałam już kilkakrotnie o pracach z makaronu - o koralikach i o innych dekoracjach. Dziś kolejna porcja inspiracji ;-)

Niedawno ukazała się książka Agnieszki Bojrakowskiej-Przeniosło "Makaronowe ozdoby i dekoracje", której patronuje nasza Kura Domowa. Książka zawiera ponad 40 projektów ozdób i dekoracji z makaronu. Autorka podzieliła je na kilka części:

Bożonarodzeniowa choinka z makaronu
 • ludziki,
 • zwierzątka,
 • gwiazdki
 • różne ozdoby i
 • dla cierpliwych.
 • Projekty są dobrze rozpisane - z podaniem ile sztuk jakiego rodzaju makaronu, w jakiej kolejności sklejać je ze sobą. Przede wszystkim zaś każdy kolejny krok opisuje zdjęcie, dzięki czemu wykonanie makaronowych ozdób jest jeszcze prostsze.

  W każdej z grup znajdziesz wiele ozdób do udekorowania świątecznej choinki (gwiazdki, łańcuchy, aniołki, choinki a nawet stajenka betlejemska), ale też sporo projektów do przyozdobienia mieszkania na cały rok. Mi najbardziej spodobał się motylek i lew oraz szkatułka na drobiazgi.

  Zobacz u nas przykładowe projekty z książki, które publikujemy za zgodą wydawnictwa RM.
 • LEW i
 • CHOINKA
 • Życzę miłej pracy i zabawy :-)))

  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/makaronowe_ozdoby_dekoracje.shtml">MAKARONOWE OZDOBY I DEKORACJE</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/makaronowe_ozdoby_dekoracje.shtml]MAKARONOWE OZDOBY I DEKORACJE[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców