Reklama

Designed by:

MAKRAMY SPLOTY I WĘZŁY

[Rozmiar: 25200 bajtów]

Makrama - sztuka tworzenia węzłów jednym kojarzy się z wiszącymi kwietnikami, jakie królowały w szkole na zajęciach praktyczno - technicznych, innym z kolorowymi bransoletkami przyjaźni z muliny. Powiedzmy sobie jednak, że kwietniki i bransoletki to nie wszystko.

Już nawet z podstawowych węzłów płaskich i splotu żeberkowego można wyczarować dużo więcej. Bajeczne torby, oryginalne wisiorki, frędzle przy ulubionym szaliku, ciekawe bieżniki, koronkowe wykończenia do serwetek, paski, kartki z życzeniami i wiele wiele innych. Możliwości są niemal nieograniczone.

W książce Rosalby Niccoli i Marcella De Ferrari: "Makramy. Sploty i węzły" wydanej przez Wydawnictwo RM znajdziesz nie tylko krótki kurs wiązania makramy dla początkujących, wzory fantastycznych splotów koronkowych oraz pomysły na dodatki do i ozdoby dla nas i naszego domu. Są tam nawet wzory na urocze figurki do bożonarodzeniowej szopki.

[Rozmiar: 15200 bajtów]

Zobaczcie zresztą sami. Dzięki uprzejmości Wydawnictwa RM publikujemy darmowy fragment książki: "Makramy. Sploty i węzły". Dowiesz się z niej jak i z czego można wiązać węzły i supełki oraz jak się zabrać za splot żeberkowy. Nauczysz się także dwóch wzorów koronkowych: koronki ze splotem tiulowym jak też wzoru motylka (ach, ten motylek jest po prostu uroczy). Zobaczysz też jakie efekty daje łączenie makramy z innymi materiałami, w tym wypadku ze skórą.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/makrama_sploty_wezly.shtml">MAKRAMY SPLOTY I WĘZŁY</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/makrama_sploty_wezly.shtml]MAKRAMY SPLOTY I WĘZŁY[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców