Reklama

Designed by:

MAKRAMY - BIŻUTERIA I MODNE DODATKI

[Rozmiar: 26086 bajtów]

Jeśli znasz już podstawy makramy pewnie siedzisz sobie czasem i myślisz "co by tu jeszcze zrobić z tych sprytnych supełków". Jeśli zaś jeszcze nie jesteś ekspertem w makramowych węzłach, to najwyższy czas to zmienić ;-) W poszukiwaniu inspiracji warto sięgnąć po książkę Sylvie Hooghe "Makramy - biżuteria i modne dodatki" z Wydawnictwa RM.


Książka zawiera kilka stron wprowadzenia w technikę makramy - w sam raz dla początkujących (informacje o sznurkach, niciach i mulinach odpowiednich do makramy, przydatnych akcesoriach oraz podstawowych węzłach.)


Ponadto znajdziesz tam całkiem sporo projektów na:

[Rozmiar: 33125 bajtów]
 • modne naszyjniki i bransoletki (nie tylko te najsłynniejsze bransoletki przyjaźni) - jednym słowem biżuteria na różne okazje, bardziej lub mniej oficjalne, z koralikami, guzikami i innymi.
 • Do tego kilka ciekawych pomysłów na torby i torebki,
 • paski
 • szaliki
 • pompony i breloki do kluczy,
 • a nawet klapki na plażę - tzw. japonki :-)

 • Zobacz darmowy fragment książki, a w nim wprowadzenie o akcesoriach i węzłach, pomysł na modną torebkę, makramowy kwiatek i motylka, koronkowe wykończenie do szalika oraz torebkę w stylu lat 70.  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/makramy_bizuteria_modne_dodatki.shtml">MAKRAMY - BIŻUTERIA I MODNE DODATKI</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/makramy_bizuteria_modne_dodatki.shtml]MAKRAMY - BIŻUTERIA I MODNE DODATKI[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców