Reklama

Designed by:

MASA SOLNA - OZDOBY WIELKANOCNE NA PATYCZKU

Zobacz pomysły na ozdoby wielkanocne z masy solnej: kaczuszka, wielkanocny zajączek z pisankami, kudłaty baranek, świąteczna pisanka i baranek z nóżkami ze sznurka. Wszystkie ozdoby wykonane zostały na patyku, by łatwiej je umieścić w wielkanocnym koszyczku ze święconką lub w wiosennej dekoracji.

Kudełki baranka z trzeciego obrazka zostały uformowane z "nitek" z wyciskarki do czosnku i przyciśnięte główką z uszami.

Przy lepieniu pisanki z ilustracji czwartej wykorzystano małe czerwone koraliki, które zostały wciśnięte jako środeczki kwiatków.

To, co najbardziej rzuca się w oczy w baranku z piątego obrazka, to jego nogi z grubego sznurka. Szykując barana i jego kopytka, pamiętać trzeba o zrobieniu dużych otworów, przez które będzie można przewlec sznurek.

Prace z masy solnej wykonane przez Tamarę.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/masa_solna_ozdoby_wielkanocne_na_patyczku.shtml">MASA SOLNA - OZDOBY WIELKANOCNE NA PATYCZKU</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/masa_solna_ozdoby_wielkanocne_na_patyczku.shtml]MASA SOLNA - OZDOBY WIELKANOCNE NA PATYCZKU[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców