Reklama

Designed by:

MIKOŁAJ ŁAPKA DO GARNKÓW - HAFT KRZYŻYKOWY WZÓR NA BOŻE NARODZENIE

W gorących garnkach dymi barszcz, gotujące się uszka z grzybami, w piekarniku gorące gołąbki, na patelni karp... To już ostatnie chwile przed podaniem na stół pierwszej z dwunastu tradycyjnych wigilijnych potraw. Nie poparz się tylko, użył łapki do garnków ;-)))Łapka do garnków z Mikołajkiem - krasnoludkiem wykonana została na kanwie, więc nie nadaje się do noszenia garnków z gorącym barszczykiem, ale jak barszcz ów przelejesz do wazy to proszę bardzo. Pełni przede wszystkim funkcję ozdobną, ale to też ważna rola tego wieczora ;-)

By wykonać łapkę potrzebujesz:
 • wolnej chwili,
 • wzór na Mikołajka - krasnoludka
 • kawałka kanwy,
 • czerwonej, zielonej, żółtej i łososiowej muliny,
 • nożyczki oraz igła i nitka do zeszycia łapki.
 • Do Bożego Narodzenia zostało jeszcze nieco czasu, więc i do roboty ;-) Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z haftem krzyżykowym zajrzyj tutaj.

  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/mikolaj_lapka_do_garnkow_wzor_haft_krzyzykowy_boze_narodzenie.shtml">MIKOŁAJ ŁAPKA DO GARNKÓW - HAFT KRZYŻYKOWY WZÓR NA BOŻE NARODZENIE</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/mikolaj_lapka_do_garnkow_wzor_haft_krzyzykowy_boze_narodzenie.shtml]MIKOŁAJ ŁAPKA DO GARNKÓW - HAFT KRZYŻYKOWY WZÓR NA BOŻE NARODZENIE[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców