Reklama

Designed by:

MOTYWY SZYDEŁKOWE NIE TYLKO KWADRATOWE

Motywy szydełkowe nie tylko kwadratowe

Kółka, sześciokąty, trójkąty, kwadraty oraz masa nietypowych kształtów. W sumie około 140 rozmaitych motywów szydełkowych. Do tego klarowne wprowadzenie pomagające zacząć przygodę z szydełkowaniem kolorowych motywów, o projektowaniu i łączeniu motywów w barwną całość.

To wszystko i jeszcze więcej w książce Edie Eckman "Motywy szydełkowe nie tylko kwadratowe" wydanej przez Wydawnictwo RM pod patronatem medialnym Kury Domowej.

Warto przekonać się na własne oczy jak wygląda książka. Zobacz:
 • wprowadzenie dla początkujących a w nim o węzełku początkowym, kółku z łańcuszka, rozpoczynaniu oczek i zamykaniu okrążenia,
 • motywy szydełkowe w kształcie sześcianu czyli pięć sześciokątnych motywów w tym trzy w formie kwiatka,
 • motywy szydełkowe o nietypowych kształtach - dwa serduszka, i dwa kształty owalne.
 • Tak więc, czy marzy Ci się kolorowy wełniany pled na łóżko, czy chcesz się zagrzać w chłodny zimowy wieczór pod ciepłą chustą, czy planujesz zrobić na szydełku kolorowy sweterek dla córeczki, bajeczny futerał na telefon komórkowy, ozdobną poszewkę na poduszkę już wiesz gdzie szukać inspiracji ;-)

  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/motywy_szydelkowe_nie_tylko_kwadratowe.shtml">MOTYWY SZYDEŁKOWE NIE TYLKO KWADRATOWE</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/motywy_szydelkowe_nie_tylko_kwadratowe.shtml]MOTYWY SZYDEŁKOWE NIE TYLKO KWADRATOWE[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców