Reklama

Designed by:

NAJPIĘKNIEJSZE PISANKI - WZORY I TECHNIKI

Jaka pisanka jest najpiękniejsza? Czasem taka, w której wykonanie włoży się najwięcej energii i pracy. I ten zapał, pieczołowitość i staranność widoczna jest często już na pierwszy rzut oka :-) Choć bywają też często takie pisanki, na których wykonanie nie poświęciliśmy zbyt wiele czasu, a jednak cieszą nasze oczy swym wspaniałym widokiem.

Najpiękniejsze pisanki - wzory i techniki

Technik używanych do zdobienia pisanek jest chyba prawie tyle samo, co ludzi, którzy się tym zajmują. Już samo farbowanie jajek można przecież przeprowadzać na tyle sposobów. Deborah Schneebeli - Morrell w książce "Najpiękniejsze pisanki - wzory i techniki" proponuje swoim czytelnikom swoisty spacer po rozmaitych pomysłach i technikach zdobienia jajek. Jej projekty sugerują co robić zarówno z kurzymi czy gęsimi wydmuszkami, jajami ze styropianu, plastiku czy też czekolady.

Mamy tu więc pomysły na jajka z ozdobnymi monogramami, wieńce, girlandy i inne dekoracje z jajek, jajka z papier-mache, jajka zdobione wycinankami, materiałem i wiele, wiele innych.

Warto obejrzeć darmowy fragment książki a w nim poczytać jak robi się:
 • wieniec z przepiórczych jajeczek,
 • kacze jaja z grawiurą i
 • poznać sposób na własnoręczne wykonanie czekoladowych jajek.
 • Książka ukazała się w Wydawnictwie RM, pod patronatem medialnym serwisu www.kuradomowa.com

  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/najpiekniejsze_pisanki_wzory_techniki.shtml">NAJPIĘKNIEJSZE PISANKI - WZORY I TECHNIKI</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/najpiekniejsze_pisanki_wzory_techniki.shtml]NAJPIĘKNIEJSZE PISANKI - WZORY I TECHNIKI[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców