Reklama

Designed by:

NARZUTY SZYDEŁKOWE

[Rozmiar: 12841 bajtów]

Z nastaniem jesiennych chłodów coraz częściej nachodzi nas ochota, by wtulić twarz w miękki wełniany pled. Licząc krople deszczu na szybie, lub czytając książkę zapadamy się w miękki fotel opatulając się szczelnie swetrem lub kocem. W czym będzie Ci tak przyjemnie, jak nie we własnoręcznie zrobionym szalu ;-) Zobacz trzy projekty szydełkowych kocyków z książki Melody Griffihs "Narzuty, serwety, szale na szydełku" wydanej pod medialnym patronatem Kury Domowej przez Wydawnictwo RM.


[Rozmiar: 14170 bajtów]
Poczytaj i zobacz jak wykonać:
 • bladozielony koc z interesującą fakturą,
 • puchaty kocyk dziecięcy oraz
 • narzutę w róże i stokrotki.
 • Drugi i trzeci prezentowany tutaj projekt, to robótki z prostych motywów szydełkowych. Wszystkie projekty zostały przez autorkę dokładnie opisane. Zamieszczono również czytelne schematy ułatwiające pracę.


  [Rozmiar: 17721 bajtów]

  W książce znajdziesz również sporo innych projektów (narzut, szali, serwet, kap i kocyków, a także jednej zabawki) w stylu vintage, w stylu amerykańskim, z elementami zaczerpniętymi z natury oraz projekty inspirowane kulturą skandynawską, irlandzką, japońską oraz stylem wschodnim. Każdy projekt posiada dokładny opis wykonania oraz fotografie. Pomocne są też schematy robótek. Znajdziesz tu pomysły dla osób mniej i bardziej doświadczonych w szydełkowaniu.

  Opracowała Ola  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/narzuty_szydelkowe.shtml">NARZUTY SZYDEŁKOWE</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/narzuty_szydelkowe.shtml]NARZUTY SZYDEŁKOWE[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców