Reklama

Designed by:

KOLCZYKI I NASZYJNIK W PASTELOWYCH KOLORACH

Ten komplet biżuterii powstał na poprawę humoru po dość męczącym dniu. Możecie mi wierzyć albo nie, ale kiedy go założyłam następnego dnia, humor miałam dużo lepszy, choć dzionek był równie wyczerpujący jak poprzedni. Grunt to się nie przejmować trudnościami :-)

Materiały:
 • ok. 42 cm linki jubilerskiej,
 • szare koraliki 10-12mm w kształcie kuli (5 sztuk) i spodka (6 sztuk),
 • szare koraliki 6mm spodki (2 sztuki),
 • drobne pastelowe koraliki 2mm,
 • 2 łapaczki,
 • 2 ogniwka,
 • zapięcie typu karabińczyk,
 • 2 szpilki typu gwoździe,
 • para bigli.
 • NASZYJNIK
  Na linkę jubilerską nawlekamy na przemian duże kule i spodki przeplatając je drobnymi koralikami, na końcu dodajemy po małym spodku. Tak powstaje centralny motyw. Na pozostałą linkę aż do planowanego zapięcia nawlekamy drobne koraliki. Na końce linki nawlekamy po łapaczce. Linki zakańczamy kuleczkami zaciskowymi, które chowają się w zaciśniętych łapaczkach (łapaczkę trzeba nawlec przed kuleczką zaciskową). Do każdej z łapaczek mocujemy po jednym ogniwku, a do jednego z ogniwek przyczepiamy karabińczyk.

  KOLCZYKI
  Na szpilkę nawlekamy duży koralik w kształcie spodka i kilka drobnych pastelowych. Przy pomocy szczypiec okrągłych wykonujemy małe oczko (tuż przy ostatnim koraliku). Całość doczepiamy do bigla.


  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/naszyjnik_kolczyki_w_pastelowych_kolorach.shtml">KOLCZYKI I NASZYJNIK W PASTELOWYCH KOLORACH</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/naszyjnik_kolczyki_w_pastelowych_kolorach.shtml]KOLCZYKI I NASZYJNIK W PASTELOWYCH KOLORACH[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców