Reklama

Designed by:

OZDOBNA PODUSZKA NA DZIEŃ MATKI

Szydełkowe maki - prezent na Dzień Matki - praca Stokrotki32 nagrodzona w Konkursie na Dzień Matki.Uwielbiam szyć i wymyślać coś nowego. W tym roku dla mamy uszyłam i wyhaftowałam poduszkę. Moja mama uwielbia zieleń, więc zrobiłam ją w kolorze zieleni. Zapakowałam w tiul i ozdobiłam wiosennymi kwiatkami i biedronkami. W załączniku przesyłam zdjęcia.

Zobacz wszystkie nagrodzone i wyróżnione w Konkursie na Dzień Matki.


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdobna_poduszeczka_na_dzien_matki.shtml">OZDOBNA PODUSZKA NA DZIEŃ MATKI</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdobna_poduszeczka_na_dzien_matki.shtml]OZDOBNA PODUSZKA NA DZIEŃ MATKI[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców