Reklama

Designed by:

OZDOBY BOŻONARODZENIOWE ANIOŁKI Z MASY SOLNEJ

Aniołki z masy solnej i materiału - prace Ewy Kowalskiej wyróżnione w konkursie na bożonarodzeniowe aniołki.


Aniołki wykonuję najczęściej z masy solnej, maluję je farbami akrylowymi i ozdabiam brokatem. Czasami szyję aniołki ze ścinków kolorowych materiałów, lub sklejam z kawałeczków drewienek.
Mam nadzieję że moje aniołki spodobają się :-)


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_bozonarodzeniowe_aniolki_z_masy_solnej.shtml">OZDOBY BOŻONARODZENIOWE ANIOŁKI Z MASY SOLNEJ</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_bozonarodzeniowe_aniolki_z_masy_solnej.shtml]OZDOBY BOŻONARODZENIOWE ANIOŁKI Z MASY SOLNEJ[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców