Reklama

Designed by:

DECOUPAGE: ŚWIECZNIK, LAMPIONY, PUSZKA NA PIERNICZKI - DEKORACJE NA BOŻE NARODZENIE

Czy Wasze zamiłowanie do techniki decoupage też można scharakteryzować takim zdaniem: "co by tu jeszcze ozdobić"? Przed Bożym Narodzeniem zadajemy sobie jeszcze drugie pytanie: "jak nadać rozmaitym przedmiotom świąteczny charakter". I wyobraźcie sobie, jest książka, która w zgrabny sposób potrafi odpowiedzieć na oba te pytania ;-)

Chcę Wam gorąco polecić "Decoupage: dekoracje świąteczne" Marie Enderlen-Debuisson. Znajdziecie tu na 80 stronach masę pomysłów na decoupage na drewnie, filcu i innych tkaninach, decoupage przestrzenny, pomysły na kompozycje z obrazków, kalendarze adwentowe, kartki i etykietki do prezentów i wiele wiele innych. Wszystkie projekty dokładnie opisane i obfotografowane, dzięki czemu łatwo wykonać samemu pięknie zdobiony przedmiot.

Kogo jeszcze nie skusiły moje słowa, niech obejrzy darmowy fragment książki, a w nim zobaczy jak ozdobić:
 • puszkę na pierniczki,
 • szklanki, by mogły służyć jako świąteczne lampiony oraz
 • jak przekształcić kawałek nieokorowanego drewna w świecznik z trójwymiarowym zdobieniem decoupage.
 • Książka ukazała się w Wydawnictwie RM, a Kura Domowa jest jej patronem medialnym :-)

  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_bozonarodzeniowe_decoupage_lampiony_swiecznik_adwentowy_puszka_na_pierniczki.shtml">DECOUPAGE: ŚWIECZNIK, LAMPIONY, PUSZKA NA PIERNICZKI - DEKORACJE NA BOŻE NARODZENIE</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_bozonarodzeniowe_decoupage_lampiony_swiecznik_adwentowy_puszka_na_pierniczki.shtml]DECOUPAGE: ŚWIECZNIK, LAMPIONY, PUSZKA NA PIERNICZKI - DEKORACJE NA BOŻE NARODZENIE[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców