Reklama

Designed by:

OZDOBY CHOINKOWE - MALOWANE BOMBKI

Twoje bombki mogą mieć niepowtarzalny wygląd. Udekoruj przezroczyste lub kolorowe jednobarwne bombki świątecznymi wzorami i zimowymi motywami.

[Rozmiar: 39805 bajtów]

Malowanie szklanych kul wymaga dużej precyzji i uwagi. Musisz pewnie trzymać bombkę w lewej dłoni. Najlepiej jeśli oprzesz ją o coś wygodnie. Dobierz sobie pędzelki grubości odpowiedniej do stopnia skomplikowania wzoru, jaki planujesz namalować. Przygotuj wszystkie potrzebne farby oraz zaplanuj jak będziesz suszyć kolejne warstwy farby. Wygodnie jest zamocować sobie cienki patyczek na którym powiesisz bombki do wyschnięcia.

Malując bombki pamiętaj o zasadzie malowania od ogółu do szczegółu. Najpierw namaluj większe jednobarwne powierzchnie. Gdy farba całkowicie wyschnie, dopiero maluj detale. Na końcu zadbaj o kontury.

[Rozmiar: 39805 bajtów]

    Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_choinkowe_malowane_bombki.shtml">OZDOBY CHOINKOWE - MALOWANE BOMBKI</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_choinkowe_malowane_bombki.shtml]OZDOBY CHOINKOWE - MALOWANE BOMBKI[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców