Reklama

Designed by:

OZDOBY WIELKANOCNE - SZYDEŁKOWE BARANKI WYRÓŻNIONE W KONKURSIE KURY DOMOWEJ

Prace Halineczki wyróżnione w Wielkanocnym Konkursie Szydełkowym. Gratulujemy!Tak wyglądają moje wielkanocne baranki i kurki. Zrobienie ich pochłania sporo czasu, ale daje mi ogromną satysfakcję i powoduje, że zapominam o codziennych trudach. Uśmiech i zachwyt na twarzy bliższych i dalszych znajomych, którzy zostali nimi obdarowani jest bezcenny i daje motywację do dalszej pracy.

Zobacz wszystkie nagrodzone i wyróżnione w Wielkanocnym Konkursie Szydełkowym.


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_wielkanocne_szydelkowe_baranki.shtml">OZDOBY WIELKANOCNE - SZYDEŁKOWE BARANKI WYRÓŻNIONE W KONKURSIE KURY DOMOWEJ</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_wielkanocne_szydelkowe_baranki.shtml]OZDOBY WIELKANOCNE - SZYDEŁKOWE BARANKI WYRÓŻNIONE W KONKURSIE KURY DOMOWEJ[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców