Reklama

Designed by:

OZDOBY WIELKANOCNE - SZYDEŁKOWE KURKI NAGRODZONE W KONKURSIE KURY DOMOWEJ

Prace Jadwigi Krupińskiej wyróżnione w Wielkanocnym Konkursie Szydełkowym. Gratulujemy!Po przeczytaniu informacji o konkursie, zdecydowałam się pokazać Państwu wielkanocną kurkę, jaką zrobiłam. Ma ona około 12 cm długości i 9 wysokości, w środku włożone naturalnej wielkości jajko, doklejone skrzydełka z piór i siedzi w gniazdku z sizalowej trawki. Kurki te robię w różnych kolorach, z odpowiednio dobranymi kolorami piór i gniazdek.

Szydełkowanie to moja wielka pasja. Mam 63 lata i zajmuję się rękodziełem od 6-go roku życia. Robię wiele różnych rzeczy - serwetki, bieżniki, obrusy, chusteczki, bożonarodzeniowe aniołki i dzwoneczki z ruchomym sercem...

Zajęcie robótkami ręcznymi daje mi wiele przyjemności i, nie ukrywam, że również satysfakcji, bo robię to bardzo starannie. Jestem przekonana, że wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak czasochłonne jest to zajęcie, ale... ja to kocham :-)

Zobacz wszystkie nagrodzone i wyróżnione w Wielkanocnym Konkursie Szydełkowym.


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_wielkanocne_szydelkowe_kurki.shtml">OZDOBY WIELKANOCNE - SZYDEŁKOWE KURKI NAGRODZONE W KONKURSIE KURY DOMOWEJ</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_wielkanocne_szydelkowe_kurki.shtml]OZDOBY WIELKANOCNE - SZYDEŁKOWE KURKI NAGRODZONE W KONKURSIE KURY DOMOWEJ[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców