Reklama

Designed by:

OZDOBY WIELKANOCNE - SZYDEŁKOWE PISANKI

Szydełkowe 'koszulki' na pisanki staną się piękna ozdobą wielkanocnych świąt. Ich wykonanie nie jest szczególnie trudne, ani czasochłonne. Szydełkowe pisanki wykonuje się na wydmuszkach jajek, używając do tego kolorowych kordonków lub cienkich włóczek. Do wykończenia pisanek można użyć kolorowych kwiatków z materiału lub wstążek.

[Rozmiar: 45295 bajtów]

Polecam również obejrzenie kilku szydełkowych pisanek i opisów do nich. Radzę jednak pamiętać, że korzystanie z opisu będzie raczej wymagało od nas pewnej elastyczności - w końcu jajka bywają różnej wielkości. Zresztą zachęcam do potraktowania i zdjęć i opisów jako punktu wyjścia do stworzenia własnej, niepowtarzalnej szydełkowej pisanki.

Podstawowe wielkanocne wzory na osłonki na wydmuszki lub do wypchania gałgankami:
Ozdobne 'koszulki' na wydmuszki:

Nie wszystkie opisy zawierają graficzne schematy wykonania robótki, posiadają natomiast opisy w języku angielskim. Wyjaśnienie podstawowych skrótów i terminów szydełkowych znajduje się tutaj.

Zobacz też inne pomysły na pisanki wielkanocne.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_wielkanocne_szydelkowe_pisanki.shtml">OZDOBY WIELKANOCNE - SZYDEŁKOWE PISANKI</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_wielkanocne_szydelkowe_pisanki.shtml]OZDOBY WIELKANOCNE - SZYDEŁKOWE PISANKI[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców