Reklama

Designed by:

OZDOBY WIELKANOCNE - SZYDEŁKOWE SERWETKI, PISANKI, KORONKI NAGRODZONE W KONKURSIE KURY DOMOWEJ

Prace Pań z "Klubu robótek ręcznych" w Bieniowie nagrodzone w Wielkanocnym Konkursie Szydełkowym książką Edie Eckman "Bordiury szydełkowe nie tylko koronkowe". Gratulujemy!Nazywam się Jolanta Czaińska i pracuję w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bieniowie i jestem założycielką "Klubu robótek ręcznych" w Bieniowie. Bieniów jest małą miejscowością w województwie lubuskim dlatego wszyscy mieszkańcy się znają, skorzystałam z tego i postanowiłam zebrać kilka pań które również pasjonują się szydełkowaniem by stworzyć mały klub. Na początku nie było wielu chętnych jednak dziś mój klub liczy 7 członkiń. Chętnie dzielimy się swoimi doświadczeniami i pomagamy sobie nawzajem. Chciałabym żeby ten konkurs był dowodem na to że nawet amator może coś osiągnąć tylko potrzeba chęci i motywacji. Spotkania klubu dla nas są wielką radością i powodem by spędzić miło czas.

Imiona członkiń: Maria, Genowefa, Grażyna, Teresa, Renia, Karolina

Zobacz wszystkie nagrodzone i wyróżnione w Wielkanocnym Konkursie Szydełkowym.


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_wielkanocne_szydelkowe_serwetki_pisanki_koronki.shtml">OZDOBY WIELKANOCNE - SZYDEŁKOWE SERWETKI, PISANKI, KORONKI NAGRODZONE W KONKURSIE KURY DOMOWEJ</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_wielkanocne_szydelkowe_serwetki_pisanki_koronki.shtml]OZDOBY WIELKANOCNE - SZYDEŁKOWE SERWETKI, PISANKI, KORONKI NAGRODZONE W KONKURSIE KURY DOMOWEJ[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców