Reklama

Designed by:

OZDOBY WIELKANOCNE - SZYDEŁKOWE SERWETKI PRZESTRZENNE I PISANKI, NAGRODZONE W KONKURSIE KURY DOMOWEJ

Prace Janiny nagrodzone w Wielkanocnym Konkursie Szydełkowym książką Edie Eckman "Bordiury szydełkowe nie tylko koronkowe". Gratulujemy!Mam na imię Janina. Moją pasją są wszelkiego rodzaju robótki ręczne. Oddaję im każdą wolną chwilę - szydełkuję, robię na drutach, wykonuję różne ozdoby z bibuły, wstążek, witek brzozowych. Ciągle poszukuję nowych form inspiracji, uczę się nowych rzeczy (jestem samoukiem). Jestem częstym gościem różnych stron internetowych, w tym Waszej, na której mogę podpatrzeć i pooglądać dzieła innych osób, mających podobne do mnie zainteresowania lub gdzie inni dzielą się techniką wykonania nowych dla mnie rzeczy. Cieszy mnie to, że mogę podzielić się z Wami wynikami mojej pracy, która daje mi ogrom satysfakcji.

Zobacz wszystkie nagrodzone i wyróżnione w Wielkanocnym Konkursie Szydełkowym.


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_wielkanocne_szydelkowe_serwetki_przestrzenne_pisanki.shtml">OZDOBY WIELKANOCNE - SZYDEŁKOWE SERWETKI PRZESTRZENNE I PISANKI, NAGRODZONE W KONKURSIE KURY DOMOWEJ</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_wielkanocne_szydelkowe_serwetki_przestrzenne_pisanki.shtml]OZDOBY WIELKANOCNE - SZYDEŁKOWE SERWETKI PRZESTRZENNE I PISANKI, NAGRODZONE W KONKURSIE KURY DOMOWEJ[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców