Reklama

Designed by:

OZDOBY WIELKANOCNE - SZYDEŁKOWE ZAJĄCZKI, NAGRODZONE W KONKURSIE KURY DOMOWEJ

Prace Jagody Koteckiej nagrodzone w Wielkanocnym Konkursie Szydełkowym książką Edie Eckman "Bordiury szydełkowe nie tylko koronkowe". Gratulujemy!Witam, mam 35 lat. Od kilku lat szydełkowanie stało się moją metodą na odstresowanie i oderwanie się od codziennych obowiązków. Poza tym zawsze podobały mi się przedmioty wykonane ręcznie - do ozdoby domu lub biżuteria - głównie dla tego, że są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Regularnie szukam nowych wzorów i szydełkowych inspiracji w prasie lub sieci. Głównie przed różnymi okazjami i świętami. Przykładam dużą wagę nie tylko do starannego wykonania pracy, ale również do jej wykończenia. Swoimi dziełami obdarowałam już wiele osób i zawsze się podobały - nie szydełkuję tylko dla siebie. A ogromną radość sprawia mi to, że moje ozdoby nawet przez wiele lat wracają u znajomych np. na świąteczne stoły.

Na stronach KURY DOMOWEJ przeczytałam o wielkanocnym konkursie. Mam nadzieję, że moje WIELKANOCNE ZAJĄCZKI - osłonki do jajek się spodobają. Wzór do ich wykonania znalazłam przed laty w sieci, ale trochę go przerobiłam. Wykonanie jest proste: ściegi półsłupkowe i słupkowe. Najlepsze są nici typu kordonek: białe na łapki, głowę, uszy i ogonek oraz kolorowe na sukienkę. Do ozdoby - koraliki, cekiny, naszywki, tasiemki - co się komu podoba. Do wypełnienia głowy i łapek potrzeba trochę waty. Najpierw trzeba zrobić głowę i sukienkę, osobno łapki, uszy, pyszczek. Na końcu całość trzeba razem zszyć i ozdobić. ZAJĄCZKI najładniej prezentują się na wysokim kieliszku do jajek. Sama zrobiłam już całe stadko ZAJĄCZKÓW i każdy z nich jest inny. Większość z nich to ozdoby wielkanocnych stołów u rodziny i znajomych. Na zdjęciach przesłanych w załączniku prezentują się te najnowsze - tegoroczne.

Zobacz wszystkie nagrodzone i wyróżnione w Wielkanocnym Konkursie Szydełkowym.


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_wielkanocne_szydelkowe_zajaczki.shtml">OZDOBY WIELKANOCNE - SZYDEŁKOWE ZAJĄCZKI, NAGRODZONE W KONKURSIE KURY DOMOWEJ</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ozdoby_wielkanocne_szydelkowe_zajaczki.shtml]OZDOBY WIELKANOCNE - SZYDEŁKOWE ZAJĄCZKI, NAGRODZONE W KONKURSIE KURY DOMOWEJ[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców