Reklama

Designed by:

PACHNĄCE KARNECIKI DO BOŻONARODZENIOWYCH PREZENTÓW

Nie tylko pierniczki lub domowa kutia będą rozsiewać w Twoim domu świąteczne zapachy. Zrób karneciki do prezentów, które pachną Bożym Narodzeniem :-)

[Rozmiar: 35340 bajtów]

Jak je zrobić. Trzeba przygotować cienkie plasterki pomarańczy lub cytryny, pokroić na ćwiartki i suszyć przez kilka godzin w piekarniku z termoobiegiem w temperaturze około 50ºC. Można też suszyć je na kaloryferze, wtedy to potrwa kilka dni.

Potem trzeba przygotować tekturkę lub kartkę z bloku technicznego. Wyciąć z niej prostokąty dwukrotnie większe od pożądanej wielkości karnetu. Złożyć na pół i dziurkaczem lub nożyczkami wyciąć w rogu dziurkę do przewleczenia wstążeczki (można dziurkę wyciąć przez obie warstwy lub tylko przez tylną).

Następnie wyciąć niezbyt równy prostokąt z bibuły gładkiej lub flizeliny i nakleić nieco pod kątem na przygotowany podkład. Bibułę wystarczy przylepić klejem biurowym, do flizeliny potrzebny będzie klej introligatorski (do kupienia w sklepie papierniczym).

Na każdym karneciku trzeba przylepić klejem Magic lub Ośmiorniczka ćwiartkę plasterka, kilka rodzynków i goździków - i gotowe. Dla wielbicieli kawy proponuję goździki i rodzynki zastąpić ziarenkami aromatycznej kawy.

Opracowała Magdalena


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/pachnace_karnety_do_prezentow_boze_narodzenie.shtml">PACHNĄCE KARNECIKI DO BOŻONARODZENIOWYCH PREZENTÓW</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/pachnace_karnety_do_prezentow_boze_narodzenie.shtml]PACHNĄCE KARNECIKI DO BOŻONARODZENIOWYCH PREZENTÓW[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców