Reklama

Designed by:

WIELKANOC - PISANKI I ŚWIĘCONKI

Pisanki i święconki

Z radością prezentujemy kolejną książkę, która ukazała się pod patronatem medialnym Kury Domowej. Właśnie ukazały się w Wydawnictwie RM "Pisanki i święconki" Agnieszki Bojrakowskiej - Przenisło

Zanim wybierzecie się całą rodziną w Wielką Sobotę poświęcić koszyczki ze święconką, warto poszukać inspiracji do udekorowania zarówno pisanek z wydmuszek lub jajek na twardo, jak i samego koszyczka. Autorka pokazuje sporo bardzo ciekawych pomysłów na wyszukane i oryginalne pisanki. Korzystając z nowych technik dekoracyjnych takich jak decoupage, zdobienie brokatem jak też i takich nie tak całkiem nowych jak zdobienie kolorowymi sznureczkami, farbowanie proponuje wykonanie wielu ciekawych pisanek.

Książka zawiera też kilka pomysłów na udekorowanie koszyczka ze święconką. Jej pomysły choć mocno zakorzenione w Wielkosobotnich tradycjach, dają też wiele zupełnie nowych sugestii jak ładnie i ciekawie ozdobić koszyczek.

Aby narobić smaku na książkę :-) z przyjemnością zaprezentuję kilka projektów:
 • łaciata pisanka ze skorupek oraz
 • koszyczek - gniazdko ozdobiony piórkami.
 • Zobacz też:
 • Pisanki - techniki zdobienia i wiosenne stroiki
 • Wielkanoc - świąteczne dekoracje i prezenty

 • comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/pisanki_swieconki.shtml">WIELKANOC - PISANKI I ŚWIĘCONKI</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/pisanki_swieconki.shtml]WIELKANOC - PISANKI I ŚWIĘCONKI[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców