Reklama

Designed by:

PISANKI: TECHNIKI ZDOBIENIA I WIOSENNE STROIKI

[Rozmiar: 41282 bajtów]

Wielkanocne ozdoby z wydmuszek, pisanki farbowane w szkocką kratę, pisanki w stylu afrykańskim, jaja pozłacane, drapane, malowane, naturalne, zdobione papierem, koralikami, nitką lub folią... Jeśli brak Ci pomysłu na pisanki może wykorzystasz któryś z nich. Dokładnie opisuje je Deborah Schneebili - Morrell w książce z Wydawnictwa RM "Pisanki - techniki zdobienia i wiosenne stroiki".

Pomysłów masa, wcale nie takie trudne ja mogłoby się wydawać. Autorka w prosty sposób uczy jak zrobić wielkanocne ozdoby nie tylko z kurzych jaj, ale też kaczych, przepiórczych a nawet strusich :-)

[Rozmiar: 28293 bajtów]

Pisanki robimy albo z jaj na twardo, albo z wydmuszek, albo z jaj z drewna, styropianu, plastiku, ubitej waty, a także tektury. Niektóre techniki zdobienia możemy stosować na wszystkich tych rodzajach, inne nie.

Robiąc pisanki z wydmuszek musisz najpierw zrobić te wydmuszki ;-) W darmowym fragmencie książki zobaczysz jak łatwo i wygodnie je przygotować.

  Przeczytaj z niego też o:
 • mocowaniu jajek na wstążce,
 • malowaniu jajek barwnikami naturalnymi (cebula, szpinak, buraki, herbata) i
 • malowaniu barwnikami syntetycznymi.
 • Dowiedz się jak najwygodniej i najlepiej wysuszyć ufarbowane jajka.
  W tym samym pdf'ie zobacz też jak ozdobić jajka i wydmuszki:
 • wzorami listków i listeczków,
 • poznaj sposób na zdobienie jajek techniką batiku i
 • techniką decoupage.

comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/pisanki_techniki_zdobienia_wiosenne_stroiki.shtml">PISANKI: TECHNIKI ZDOBIENIA I WIOSENNE STROIKI</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/pisanki_techniki_zdobienia_wiosenne_stroiki.shtml]PISANKI: TECHNIKI ZDOBIENIA I WIOSENNE STROIKI[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców