Reklama

Designed by:

ROBIMY BIŻUTERIĘ Z PACIORKÓW I KORALIKÓW

Samodzielne robienie biżuterii przeżywa swój wielki rozkwit. Wiele osób chętnie próbuje swoich sił przy projektowaniu i wykonywaniu rozmaitych ozdób. Nie ma się czemu dziwić - jest to zajęcie przyjemne, dające jednocześnie wiele satysfakcji z uzyskania pięknego przedmiotu. Jest wiele bardzo prostych technik tworzenia biżuterii, co dodatkowo zachęca początkujących twórców.Sklepy oferują nam nieprzebrane ilości i rodzaje koralików, sznureczków, rzemyków, żyłek jubilerskich i wszelkich dodatków biżuteryjnych, które odpowiednio połączone dają w rezultacie śliczne naszyjniki, bransoletki, kolczyki i wiele innych. Liczy się pomysł. Czasem własny, czasem zainspirowany drobiazgiem u koleżanki, czasem podpatrzony w książce.

Denise Hoerner w "Biżuteria z paciorków i koralików", książce, której drugiemu wydaniu patronuje Kura Domowa, przedstawia masę pomysłów na ciekawe dodatki biżuteryjne. Projekty są obfotorafowane, a szegółowo opisane etapy ich wykonania bardzo ułatwiają pracę. Autorka prezentuje biżuterię z koralików z dodatkiem satynowych sznureczków, rzemyków, wstążek - często użytych w niezbyt oczywisty sposób. Dominują proste, ale niebanalne formy. Jest na co popatrzeć :-)

Zachęcam do obejrzenia udostępnionych przez Wydawnictwo RM fragmenty książki, a w nim:
 • bransoletka "Morska bryza",
 • naszyjnik "Uwodzicielska",
 • komplet "Wiosenne kwiaty" oraz
 • naszyjnik "Szyk minimalizmu".
 • Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/robimy_bizuterie_z_paciorkow_koralikow.shtml">ROBIMY BIŻUTERIĘ Z PACIORKÓW I KORALIKÓW</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/robimy_bizuterie_z_paciorkow_koralikow.shtml]ROBIMY BIŻUTERIĘ Z PACIORKÓW I KORALIKÓW[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców