Reklama

Designed by:

ŚCIEGI NA DRUTACH

Warkocze, ażury, wykańczanie krawędzi... jak to się ma do prawych i lewych oczek wyrabianych na drutach? Ano ma się :-) Na drutach można czarować przy pomocy barw, faktury czy elastyczności wyrobu gotowego. Liczba możliwości jest niemal nieograniczona. A właściwie jedyną granicą jest nasza wyobraźnia :-)


Wydana przez Wydawnictwo RM książka "450 ściegów na drutach", której Kura Domowa jest patronem medialnym jest, można powiedzieć, technicznym przewodnikiem po możliwościach, jakie dają am dwa druty i włóczka.

Książka jest zbiorem ściegów z oczek prawych i lewych, wielobarwnych ściegów operujących fakturą i właśnie kolorem, ściegów ażurowych, jak również większych ażurowych motywów, rozciągliwych ściegów typu ściągacz, przeogromnej ilości dzierganych warkoczy oraz ściegów do wykańczania brzegów.

Ponieważ książka zawiera też podstawowe informacje na temat techniki robótek na drutach (od sposobów trzymania drutów, przez nabieranie oczek, przerabianie oczek lewych i prawych, dodawania i odejmowania oczek itd), idealnie nadaje się nawet dla osoby początkującej.

Każdy z opisanych ściegów opatrzony jest barwnym zdjęciem, przedstawiającym efekt finalny oraz dokładnym opisem wykonania (rząd za rzędem).

Szczerze polecam :-)


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/sciegi_na_drutach.shtml">ŚCIEGI NA DRUTACH</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/sciegi_na_drutach.shtml]ŚCIEGI NA DRUTACH[/url]


Powrót do:

[Dzieci i rodzina] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców