Reklama

Designed by:

KARTKI NA WALENTYNKI WYKONANE METODĄ SCRAPBOOKINGU

Przygotowania do Walentynek w pełni? Może w tym roku zamiast kupować jeden z tysiąca podobnych do siebie upominków, zrób prezent dla ukochanej osoby własnoręcznie? Prezent niepowtarzalny i od serca. Nie masz pomysłu? My Ci podpowiemy!

W centrach handlowych wyprzedaże są już w ostatnim stadium, powoli zaczynają wypierać je walentynkowe dekoracje. Za chwilę wszędzie zrobi się czerwono i serduszkowo, a każdy przedmiot będzie dostępny w opcji z napisem "Kocham Cię". Ale czy rzeczywiście masz ochotę kupić któryś z nich?

"Pamiętam z dzieciństwa, że żaden prezent nie sprawiał moim najbliższym tyle radości, co moje własnoręcznie, czasem bardzo niezdarnie wykonane upominki? - uśmiecha się Ania Janczak, współwłaścicielka marki GOscrap, współautorka kolekcji polskich folkowych papierów do scrapobookingu. Lata lecą, a przedmioty, które sami tworzymy, wcale nie tracą na wartości. Wręcz przeciwnie - pokrywa je czar wspomnień i towarzyszących im przez lata emocji.

Zapraszamy do obejrzenia propozycji walentynkowych kartek wykonanych metodą scrapbookingu przez Design Team GOscrap. Podobną kartkę może wykonać dosłownie każdy - wystarczą dobre chęci i trochę czasu, a dla początkujących - garść inspiracji. Tych odważniejszych zachęcamy również do obejrzenia kursu na wspominkowy mini-album, który można podarować ukochanej osobie. Opis, jak wykonać go krok po kroku znajdziecie na blogu http://GOscrap.pl

Gorąco zachęcamy do tworzenia unikalnych prezentów od serca!

GOscrap to młoda marka papierów do scrapbookingu, stworzona we Wrocławiu. Zadebiutowała kolekcją Polish Folk we wrześniu 2011 r. Wszystkie informacje o marce dostępne są pod adresem http://GOscrap.pl


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/scrapbooking_kartki_walentynkowe.shtml">KARTKI NA WALENTYNKI WYKONANE METODĄ SCRAPBOOKINGU</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/scrapbooking_kartki_walentynkowe.shtml]KARTKI NA WALENTYNKI WYKONANE METODĄ SCRAPBOOKINGU[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców