Reklama

Designed by:

SZYDEŁKOWE MAKI NA DZIEŃ MATKI

Szydełkowe maki - prezent na Dzień Matki - Praca Luny nagrodzona w Konkursie na Dzień Matki.Moja propozycja to bukiet różnokolorowych, polnych maków.

Kwiatki zrobione są szydełkiem z kordonka w kolorze białym, czerwonym, żółtym i modrakowym. Każdy kwiatek posiada cztery płatki oraz czarny środek. Łodyżka kwiatka, jest elastyczna tak, że można ją dowolnie formować i wyginać co znacznie ułatwia ułożenie kwiatów w wazonie. Wysokość kwiatków to od 10 cm do 22 cm.

Maki nie ulegają odkształceniu, nie wymagają pielęgnacji, są nadzwyczaj trwałe a przede wszystkim nigdy nie zwiędną :)

Sądzę, że taki kolorowy bukiet polskich maków będzie miłym a zarazem oryginalnym (bo nie tradycyjne róże) podarunkiem, który nie tylko sprawi wiele radości obdarowanej osobie ale także będzie trwałą pamiątką i wyrazem naszych uczuć. Ponadto uważam, że własnoręcznie zrobione kwiaty godnie zastąpią te z kwiaciarni.

Zobacz wszystkie nagrodzone i wyróżnione w Konkursie na Dzień Matki.


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/szydelkowe_maki_na_dzien_matki.shtml">SZYDEŁKOWE MAKI NA DZIEŃ MATKI</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/szydelkowe_maki_na_dzien_matki.shtml]SZYDEŁKOWE MAKI NA DZIEŃ MATKI[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców