Reklama

Designed by:

SZYDEŁKOWY NASZYJNIK NA DZIEŃ MATKI

Szydełkowy naszyjnik i kartka - prezent na Dzień Matki - prace Ireny Burzyńskiej nagrodzona w Konkursie na Dzień Matki.1. Naszyjnik "rumianki" wykonany z kordonka na szydełku.
2. Komplet biżuterii wykonany z kordonka na szydełku ozdobiony perełkami.
3. Kartka na Dzień Matki wykonana techniką quilling.

Zobacz wszystkie nagrodzone i wyróżnione w Konkursie na Dzień Matki.


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/szydelkowy_naszyjnik_na_dzien_matki.shtml">SZYDEŁKOWY NASZYJNIK NA DZIEŃ MATKI</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/szydelkowy_naszyjnik_na_dzien_matki.shtml]SZYDEŁKOWY NASZYJNIK NA DZIEŃ MATKI[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców