Reklama

Designed by:

TECHNIKI WYKAŃCZANIA I OZDABIANIA ROBÓTEK SZYDEŁKOWYCH

Szydełko jest jak czarodziejska różdżczka. Wystarczy "pomachać" nim przy włóczkach by wyczarować piękne narzutki, ozdoby lub stroje. Przy robótkach szydełkowych ważna jest nie tylko jakość wykonania samego przedmiotu, ale również sposób jej wykończenia.

Pauline Turner autorka książki Szydełko. Techniki wykańczania i ozdabiania postawiła sobie za cel opisanie jak łączyć, ozdabiać i wykańczać brzegi dzianiny, by uzyskać rewelacyjny efekt.

Książka podzielona jest na 7 rozdziałów, w których autorka prowadzi nas po kolejnych szczeblach szydełkowego wtajemniczenia. Kroczymy więc przez ten las wiedzy, rozpoczynając od informacji ogólnych dotyczących techniki szydełkowania, brania miary i dopasowywania dzianinowych ubrań do konkretnej sylwetki. Dalej przystanek z praktycznymi wskazówkami dotyczącymi wykonywania splotów, dodawania i odejmowania oczek itp. Następnie studiujemy łączenie elementów, wykańczanie brzegów, formowanie plis czy robienie kieszeni. Uczymy się jak najlepiej łączyć i mieszać w robótce różnokolorowe włóczki. Pauline Turner uczy jak wykonywać ozdobne motywy geometryczne, różne rodzaje kwiatków, guziki, paski, sznurki, frędzle. Na końcu książki przedstawione jest pięć pełnych projektów na sweterki, kamizelkę i sukienkę szydełkową.

Książka pomyślana jest przede wszystkim dla tych miłośniczek szydełka, które lubią prezentować na sobie dzieła, które same wykonały. Autorka wyjawia wiele przydatnych trików i sposobów na radzenie sobie z dzianiną. Mamy tu konkretną porcję wiedzy wprost od doświadczonego praktyka. Serdecznie polecam :-)


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/techniki_wykanczania_ozdabiania_robotek_szydelkowych.shtml">TECHNIKI WYKAŃCZANIA I OZDABIANIA ROBÓTEK SZYDEŁKOWYCH</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/techniki_wykanczania_ozdabiania_robotek_szydelkowych.shtml]TECHNIKI WYKAŃCZANIA I OZDABIANIA ROBÓTEK SZYDEŁKOWYCH[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców