Reklama

Designed by:

UBRANKA SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE

Niemal każda pani lubi się przebierać w nowe, ładne stroje. Dotyczy to również tym jeszcze zupełnie małych pań - dziewczynek. Nie mogą się one stroić i zmieniać ubranka co chwilę, ale mogą to robić ich lalki. Jeśli poświęcisz nieco czasu wieczorem, możesz zrobić córce lub wnuczce urocze i niepowtarzalne sukienki na szydełku. Ich zrobienie wymaga nieco czasu, ale myślę, że uśmiech dziecka jest tego wart.

[Rozmiar: 48292 bajtów]

Schemat tej sukienki: tutaj

Sukienki wykonane przez mnie wykonane są według pomysłów i schematów ze strony, dla której link znajdziecie poniżej. Opisy są w przeważnie w języku angielskim, niektóre po francusku, jednak większość posiada czytelne graficzne schematy.

[Rozmiar: 52648 bajtów]

Schemat wykonania tej sukienki, oraz kapelusza i wdzianka.

Pozostałe schematy i opisy strojów dla barbie. Znajdziesz tu wiele schematów na: sukienki, kapelusze, wdzianka, parasolki.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ubranka_szydelkowe_dla_lalki_barbie.shtml">UBRANKA SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/ubranka_szydelkowe_dla_lalki_barbie.shtml]UBRANKA SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców