Reklama

Designed by:

WALENTYNKOWE SERCA Z MODELINY

Jak prosto wykonać modelinowe wisiorki serduszka. Zobacz i zrób sama!

By zrobić wielokolorowe serduszka z modeliny potrzebujesz kilka kolorów modeliny, rozrób w palcach modelinę, po trochę z każdego koloru. Porób cienkie paski z modeliny i poukładaj jeden przy drugim. Delikatnie rozwałkuj paski, by uzyskać płaską powierzchnię. Nie za cienko, bo serduszka będą bardzo chudziutkie ;-)

Teraz przy pomocy małej foremki do ciasteczek lub przy pomocy ostrego noża wytnij z modeliny serca. Wykałaczką zrób dziurki do powieszenia serduszek.

Resztki pozostałe po wycięciu serduszek możesz wykorzystać na zrobienie marmurkowych serduszek. Po prostu wymieszaj pozostałą modelinę, ale tak nie do końca, by pozostały barwne smugi. Z takiej modeliny rozwałkuj placek, i wykrój z niego serduszka. Zrób dziurki do powieszenia.

Modelinę utwardzaj w piekarniku, zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/walentynkowe_serduszka_z_modeliny.shtml">WALENTYNKOWE SERCA Z MODELINY</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/walentynkowe_serduszka_z_modeliny.shtml]WALENTYNKOWE SERCA Z MODELINY[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców