Reklama

Designed by:

OZDOBY WIELKANOCNE - SZYDEŁKOWE PISANKI WYRÓŻNIONE W KONKURSIE KURY DOMOWEJ

Prace Doroty Dowiatt wyróżnione w Wielkanocnym Konkursie Szydełkowym. Gratulujemy!Witam. W załączeniu przesyłam zdjęcia moich koronkowych pisanek. Mam nadzieję, że będą pięknie wyglądały zawieszone na gałązkach brzozy ozdobionej pierwszymi zielonymi listkami. Szydełkuję od dawna, ale na pomysł takich ozdób wpadłam w ubiegłym roku przygotowując stroik świąteczny. W tym roku pisanki są już gotowe do świąt. Małe robiłam w całości, a większe z małych elementów łączonych w całość.

Zobacz wszystkie nagrodzone i wyróżnione w Wielkanocnym Konkursie Szydełkowym.


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/wielkanocne_ozdoby_szydelkowe_pisanki.shtml">OZDOBY WIELKANOCNE - SZYDEŁKOWE PISANKI WYRÓŻNIONE W KONKURSIE KURY DOMOWEJ</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/wielkanocne_ozdoby_szydelkowe_pisanki.shtml]OZDOBY WIELKANOCNE - SZYDEŁKOWE PISANKI WYRÓŻNIONE W KONKURSIE KURY DOMOWEJ[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców