Reklama

Designed by:

WZÓR NA KOLCZYKI FRYWOLITKOWE

Kolczyki frywolitkowe nie są trudne do zrobienia. Dodatkowo ten wzór robi się bardzo szybko. Jedno popołudnie i można już je zakładać. Nawet osoba jeszcze niezbyt wprawna we władaniu czółenkiem poradzi sobie z ich wykonaniem.

By wykonać kolczyki potrzebujesz:
 • czółenko do frywolitek,
 • nieco kordonka,
 • para bigli.
 • Tu do pobrania schemat wykonania kolczyków frywolitkowych.

  Wykonanie kolczyków techniką frywolitkową rozpoczynamy od łezki na szczycie robótki - to będzie zawieszka do zamocowania na biglu. Dalej wykonujemy łuczek, kolejną łezkę z dwoma pikotkami i dalej tak jak pokazano na schemacie. Liczby umieszczone przy łuczkach i łezkach oznaczają ilość supełków frywolitkowych. Łezki łączymy ze sobą ruchomym połączeniem przez pikotki. Po przerobieniu całego wzoru, pracę zakańczamy i chowamy końce kordonka w robótkę.

  Żeby ułatwić wykonanie kolczyków osobom zaczynającym swoją przygodę z frywolitkami na zdjęciu pokazano wykonanie wzoru krok po kroku. Zobacz jakie to proste :-)

  Nie potrafisz jeszcze robić koronek frywolitkowych lub nie czujesz się jeszcze zbyt pewnie w tej technice, zobacz nasz kurs koronki frywolitkowej.

  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/wzor_na_kolczyki_frywolitkowe.shtml">WZÓR NA KOLCZYKI FRYWOLITKOWE</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/wzor_na_kolczyki_frywolitkowe.shtml]WZÓR NA KOLCZYKI FRYWOLITKOWE[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców