Swetry na drutach

Swetry na drutach nasi najwierniejsi przyjaciele w chłodne dni nie muszą wcale być przyjaciółmi tylko w zimowy czas. Każda pora roku jest odpowiednia na sweter, bo i sweter nie jedno ma imię. Proste pulowery, atrakcyjne tuniki, obcisłe sweterki, różnobarwne topy, letnie bluzeczki czy ciepłe golfy… ach kiedy je założę 🙂

Polecam Wam książkę Melissy Leapman „Swetry. Modne projekty na drutach„, która ukazała się w Wydawnictwie RM pod patronatem Kury Domowej. Autorka „Swetrów” jest nie tylko zapaloną miłośniczką swetrów we wszystkich ich odmianach, ale też ich uznaną projektantką, a jej dzianinowe cudeńka doskonale wpisują się w obowiązujące trendy.

Książka zawiera wiele barwnych zdjęć gotowych projektów i zbliżenia na których dokładnie widać użyty przy robótce ścieg, schematy oraz czytelne opisy wykonania jak również wiele cennych wskazówek pomocnych przy robieniu na drutach. Znajdziecie tu też wiele inspiracji i gotowych pomysłów na wykonanie odpowiednich dla swojej sylwetki ubrań.

Zobacz darmowy fragment książki, a w nim trzy przykładowe projekty – czerwony dopasowany kardigan, długa bordowa suknia bez rękawów oraz pólgolf bez rękawów i plis z wielobarwnej włóczki w kolorach brązu. Prawda, jakie ładne sweterki? Nie wiem jak Wy, ale ja nabieram ochoty, by założyć któryś z nich 😉

Aleksandra Dajczak

Twórca portalu kuradomowa.com, bibliotekarz, webmaster i twórca biżuterii z zamiłowaniem do gotowania oraz rzemiosł różnych.

Dodaj komentarz

Zamknij menu
%d bloggers like this: