Narzuty szydełkowe

Narzuty szydełkowe

Z nastaniem jesiennych chłodów coraz częściej nachodzi nas ochota, by wtulić twarz w miękki wełniany pled. Licząc krople deszczu na szybie, lub czytając książkę zapadamy się w miękki fotel opatulając się szczelnie swetrem lub kocem. W czym będzie Ci tak przyjemnie, jak nie we własnoręcznie zrobionym szalu 😉 Zobacz trzy projekty szydełkowych kocyków z książki Melody Griffihs „Narzuty, serwety, szale na szydełku” wydanej pod medialnym patronatem Kury Domowej przez Wydawnictwo RM.

Poczytaj i zobacz jak wykonać:

  • bladozielony koc z interesującą fakturą,
  • puchaty kocyk dziecięcy oraz
  • narzutę w róże i stokrotki.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Drugi i trzeci prezentowany tutaj projekt, to robótki z prostych motywów szydełkowych. Wszystkie projekty zostały przez autorkę dokładnie opisane. Zamieszczono również czytelne schematy ułatwiające pracę.

W książce znajdziesz również sporo innych projektów (narzut, szali, serwet, kap i kocyków, a także jednej zabawki) w stylu vintage, w stylu amerykańskim, z elementami zaczerpniętymi z natury oraz projekty inspirowane kulturą skandynawską, irlandzką, japońską oraz stylem wschodnim. Każdy projekt posiada dokładny opis wykonania oraz fotografie. Pomocne są też schematy robótek. Znajdziesz tu pomysły dla osób mniej i bardziej doświadczonych w szydełkowaniu.

Aleksandra Dajczak

Twórca portalu kuradomowa.com, bibliotekarz, webmaster i twórca biżuterii z zamiłowaniem do gotowania oraz rzemiosł różnych.

Dodaj komentarz

Zamknij menu
%d bloggers like this: