Reklama

Designed by:

JAK ZROBIĆ SZYDEŁKOWĄ TOREBKĘ Z ELEMENTÓW

Śliczna mała torebeczka do letniej sukienki może też zagościć w Twojej garderobie, jeśli tylko poświęcisz nieco czasu... Jest dość prosta w wykonaniu i swobodnie możesz ją zrobić wykorzystując różne dostępne nie tylko w internecie wzory na kwadratowe elementy.

[Rozmiar: 51305 bajtów]

Wszystkie elementy łączymy najlepiej od razu po zakończeniu dziergania kolejnego kwadratu wg schematu jak na zdjęciu poniżej. Zapięcie do torebki składa się z koralika wykonanego jak jeden z elementów bransoletki szydełkowej i krótkiego łańcuszka. Rączki mają w mojej torebce szerokość 9 oczek.

[Rozmiar: 50993 bajtów]

Do gotowej torebki uszyłam z ciemniejszego materiału podszewkę i przyszyłam do brzegów torebki.

Opracowała Ola


comments powered by Disqus

Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

<a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zrobic_szydelkowa_torebka_z_elementow.shtml">JAK ZROBIĆ SZYDEŁKOWĄ TOREBKĘ Z ELEMENTÓW</a>

albo na forum internetowe:

[url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/jak_zrobic_szydelkowa_torebka_z_elementow.shtml]JAK ZROBIĆ SZYDEŁKOWĄ TOREBKĘ Z ELEMENTÓW[/url]


Powrót do:

[Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


Reklamy

Kura Domowa poleca

Uwagi

(C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

Polityka prywatności serwisu

w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców