Reklama

Designed by:

ŚWIĄTECZNE WITRAŻE BOŻONARODZENIOWE

W grudniu, gdy wieczór zapada bardzo wcześnie, zapalamy światła po domach i wsłuchując się w czas adwentowego oczekiwania na Boże Narodzenie, szykujemy się na te święta. Miło jest w tym czasie mieć powieszony na oknie wykonany przez siebie lub dziecko kolorowy świąteczny witraż.

Witraż na Boże Narodzenie - aniołek Witraż na Boże Narodzenie - choinka Witraż na Boże Narodzenie - dzwonki Witraż na Boże Narodzenie - poinsecja Witraż na Boże Narodzenie - swieczka
Do zrobienia witrażów na Boże Narodzenie wg tych wzorów będziesz potrzebować:
 • wydrukowany szablon aniołka, choinki, dzwonków, poinsecji lub świeczki,
 • przezroczystą koszulkę na dokumenty,
 • kolorowe farbki witrażowe Window Art
 • Wydrukowany na kartce szablon wkładamy w foliową koszulkę i przy użyciu konturówki malujemy ostrożnie po konturach obrazka. Pozostawiamy pracę na pół godziny, by konturówka wyschła. Teraz farbkami witrażowymi malujemy w powstałych okienkach - dobór kolorów dowolny :-) Gotową pracę trzeba odłożyć na 24 godziny, by wyschła. Po tym czasie kolory osiągają pełną intensywność, a nasz witraż staje się plastyczną "naklejką", którą łatwo zdjąć z foliowej koszulki i nanieść na czyste okno lub lustro lekko dociskając. Jest wielokrotnego użycia, więc warto zachować go potem na następny rok :-)

  Opracowała Ola


  comments powered by Disqus

  Pomóż promować Kurę Domową! Wklej link do tego artykułu na swojego bloga lub stronę internetową:

  <a href="http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/swiateczne_witraze_bozonarodzeniowe.shtml">ŚWIĄTECZNE WITRAŻE BOŻONARODZENIOWE</a>

  albo na forum internetowe:

  [url=http://www.kuradomowa.com/zrobtosama/swiateczne_witraze_bozonarodzeniowe.shtml]ŚWIĄTECZNE WITRAŻE BOŻONARODZENIOWE[/url]


  Powrót do:

  [Zrób to sam(a)] | [Strona główna]


  Reklamy

  Kura Domowa poleca

  Uwagi

  (C) 2005-2018 Kura Domowa - wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści z serwisu bez pisemnego upoważnienia jest zabronione.

  Na wielu stronach internetowych, także u nas, wykorzystywane są cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, by wyświetlać reklamy dopasowane do Twoich preferencji oraz do gromadzenia przez nas statystyk ruchu na stronie. Nowe regulacje prawne zobowiązują nas do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy, niż dotąd, sposób.

  Dalsze korzystanie z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będzie oznaczało, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie. Jeśli jednak chcesz je wyłączysz, tu znajdziesz instrukcje jak to zrobić.

  Polityka prywatności serwisu

  w przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem: info@kuradomowa.com

  Reklamuj się w Kurze Domowej - informacja dla reklamodawców